START > Aktualności > Rok Szkolny 2017/2018 > Niepodległościowy Kahoot

Niepodległościowy Kahoot

13 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej im. Wincentego Pola w Stawiszynie obchodziliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.   Naszą radość z wolności Ojczyzny pokazaliśmy nie tylko podczas wzruszającego montażu słowno - muzycznego, ale również rozwiązując test interaktywny. Wzięli w nim udział uczniowie klas V, VI, VII i dotychczasowych gimnazjów. Wykorzystując narzędzie online Kahoot.it, uczniowie klasy IIIb: Kamila Cierlaczyk, Robert Gajor i Jakub Michalski przygotowali 20 pytań dotyczących drogi Polski do odzyskania niepodległości. Nad sprawnym przebiegiem testu czuwała  Alicja Penkala - nauczyciel bibliotekarz. Pierwsze miejsce w teście przeprowadzonym w ramach projektu "Niepodległa" zajęła klasa VIa, drugie miejsce klasa IIb, trzecie miejsce klasa IIIa gimnazjum.  Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowały nauczycielki przedmiotów humanistycznych: Joanna Kostrzewa i Elżbieta Maciejewska.