Dzień Kredki

22 listopada 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kredki, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów klas I-III. Dzieci już przez cały tydzień malowały kolorowanki terapeutyczne  na zajęciach plastycznych, podczas przerw oraz w domu. Antystresowe kolorowanki poprawiają  nastrój, ćwiczą sprawność motoryczną dłoni, integrują zespół klasowy, a co najważniejsze wywołują uśmiech na twarzach dzieci. Największą popularnością cieszyły się malowanki przedstawiające  motyle, ptaki, drzewa , liście oraz mandale. W tym dniu uczniowie klas pierwszych przebrali się za kolorowe kredki, natomiast uczniowie z klas drugich i trzecich pomogli zorganizować wystawę wszystkich prac, którą podziwiali także rodzice.

Zachęcamy wszystkich do kolorowania, bo jest to świetna zabawa integrująca  całą rodzinę.