START > Sport > Gimnazjum > Mikołajkowe granie

Mikołajkowe granie

VII Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt roczników 2002-2004 rozegrany został 6 grudnia w hali sportowo-widowiskowej w Stawiszynie. W tym roku szkolnym o puchar dyrektor stawiszyńskiej szkoły Joanny Woszczyk rywalizowało 5 drużyn z zaprzyjaźnionych szkół: Koźminka,  Russowa,  Blizanowa oraz Korzeniewa. Jak co roku na powitanie dziewczęta otrzymały słodki upominek od św. Mikołaja. Grając systemem każdy z każdym, każda z drużyn rozegrała 4 mecze. Najdzielniej walczyły dziewczęta z Russowa i to one zajęły I m-ce. Drużyna ze Stawiszyna uplasowała się na II m-cu, a III m-ce zajęła drużyna z Koźminka. Najlepszymi zawodniczkami turnieju wybranymi z 3 drużyn finałowych zostały: Paulina Wlaźlak z Russowa, Julia Szczepaniak ze Stawiszyna oraz Oliwia Juszczak z Koźminka. Otrzymały dyplomy, pamiątkowe statuetki oraz bon podarunkowy do drogerii Rossmann o wartości 50zł. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a drużyny 1-3 puchary. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w turnieju, który na stałe wpisał się w tradycję stawiszyńskiej szkoły. Koordynatorką turnieju jest Aleksandra Wojciechowska nauczycielka wychowania fizycznego, a mecze sędziowali:
Piotr Kozanecki, Jacek Nowakowski i Piotr Wesołowski.

Klasyfikacja końcowa:

1. Russów

2. Stawiszyn

3. Koźminek

4. Blizanów

5. Korzeniew

Skład naszej drużyny:

Paulina Baraniecka, Nikola Barańska, Karolina Bartoszczyk, Aleksandra Cieślak, Anna Juszczak, Weronika Kałużna, Natalia Kubiak, Agnieszka Kuświk,  Kornelia Marek, Kinga Popiołek, Julia Szczepaniak.

Nauczyciel prowadzący mgr Konrad Brodziak